|
POLFINALE |
|
|
|
|
|
SALONIT ANHOVO |
: |
ŠOŠTANJ TOPOLŠICA |
3:0 |
(15:11, 15:04,15:05) |
|
|
SALONIT ANHOVO |
|
|
ŠOŠTANJ TOPOLŠICA |
: |
SALONIT ANHOVO |
0:3 |
(09:15, 00:15, 07:15) |
|
|
6:0 (90:36) |
|
|
GRADIS
MARIBOR |
: |
A
BANKA OLIMPIJA |
3:0 |
(15:13,
15:09, 15:04) |
|
|
GRADIS
MARIBOR |
|
|
A
BANKA OLIMPIJA |
: |
GRADIS
MARIBOR |
3:1 |
(15:06,
10:15, 17:16, 15:05) |
|
|
4:3
(87:83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
GRADIS MARIBOR |
: |
SALONIT ANHOVO |
0:3 |
(07:15, 11:15, 05:15) |
|
|
SALONIT ANHOVO |
|
|
SALONIT ANHOVO |
: |
GRADIS MARIBOR |
3:0 |
(15:05, 15:05, 15:12) |
|
|
6:0 (90:45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Salonit
Anhovo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krka
Novo mesto |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krka
Novo mesto |
|
Salonit
Anhovo |
|
|
Mislinja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krka
Novo mesto |
|
|
|
Bovec |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bovec |
|
|
|
|
Logatec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minolta
Bled |
|
|
|
|
Salonit
Anhovo |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hoteli
Simonov Zaliv |
|
|
Minolta
Bled |
|
|
|
|
|
Hoteli
Simonov Zaliv |
|
|
|
|
IGM
Hoče |
|
|
|
|
|
|
|
IGM
Hoče |
|
|
|
|
|
Lenart |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šoštanj
Topolšica |
|
|
Kamnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šoštanj
Topolšica |
|
|
|
|
Šoštanj
Topolšica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šoštanj
Topolšica |
|
|
|
Astec
Triglav |
|
|
|
|
|
|
|
|
Astec
Triglav |
|
|
|
|
Bled
II |
|
|
|
|
|
|
|
Bled
II |
|
|
|
|
Salonit
Anhovo |
Plamen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gradis
Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fužinar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fužinar |
|
Gradis
Maribor |
|
|
Vuzenica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fužinar |
|
|
|
AS
Domžale |
|
|
|
|
|
|
|
|
AS
Domžale |
|
|
|
|
DTV
P.Braslovče |
|
|
|
|
|
|
|
DTV
P.Braslovče |
|
|
|
|
|
Fužinar
II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gradis
Maribor |
|
A
Banka Olimpija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ljutomer |
|
|
A
Banka Olimpija |
|
|
|
|
|
Ljutomer |
|
|
|
|
Gimnazija
Šiška |
|
|
|
|
|
|
|
Kamnik
II |
|
|
|
|
|
Kamnik
II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A
Banka Olimpija |
|
|
Pomgrad |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pomgrad |
|
|
|
|
Maribor
Intes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pomgrad |
|
|
|
Granit
Preskrba |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kan
Kovinar |
|
|
|
|
Kan
Kovinar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POLFINALE |
|
|
|
|
|
INFOND BRANIK |
: |
TPV NOVO MESTO |
3:1 |
(16:14, 15:12, 05:15, 15:04) |
|
|
TPV NOVO MESTO |
|
|
TPV NOVO MESTO |
: |
INFOND BRANIK |
3:1 |
(15:05, 09:15, 15:11, 15:02) |
|
|
4:4 (99:84) |
|
|
KEMIPLAS
KOPER |
: |
ŠPECERIJA
BLED |
3:0 |
(15:06,
15:02, 15:06) |
|
|
KEMIPLAS
KOPER |
|
|
ŠPECERIJA
BLED |
: |
KEMIPLAS
KOPER I |
0:3 |
(10:15,
15:17, 11:15) |
|
|
6:0
(92:50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
KEMIPLAS KOPER |
: |
TP NOVO MESTO |
2:3 |
(15:06, 10:15, 09:15, 15:02, 07:15) |
|
|
KEMIPLAS KOPER I |
|
|
TPV NOVO MESTO |
: |
KEMIPLAS KOPER |
1:3 |
(03:15, 12:15, 15:06, 04:15) |
|
|
5:4 (107:87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Infond
Branik I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zg.
Savinjska |
|
|
Infond
Branik I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bled
II |
|
Zg.
Savinjska |
|
|
|
|
Bled
II |
|
|
|
|
Bohinj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OD
Krim |
|
|
|
TPV
Novo mesto |
|
|
|
|
|
|
|
ŽOK
Sobota |
|
OD
Krim |
|
|
|
|
ŽOK
Sobota |
|
|
|
|
Benedikt |
|
|
|
|
|
|
|
|
TPV
Novo mesto |
|
|
Kamnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TPV
Novo mesto |
|
TPV
Novo mesto |
|
|
|
|
TPV
Novo mesto |
|
|
|
|
Šentvid |
|
|
|
|
Kemiplas
Koper I |
|
|
|
|
|
|
Kemiplas
Koper I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajuh
Šoštanj |
|
|
Kemiplas
Koper I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Granit
Preskrba |
|
Kajuh
Šoštanj |
|
|
|
|
SIP
SICO Šempeter |
|
|
|
|
SIP
SICO Šempeter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bled
I |
|
|
|
Kemiplas
Koper I |
|
|
|
|
|
|
|
ŠD
Tabor |
|
Bled
I |
|
|
|
|
ŠD
Tabor |
|
|
|
|
Kemiplas
II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bled
I |
|
|
Zav.Maribor
Ljutomer |
|
|
|
|
|
|
|
Zav.Maribor
Ljutomer |
|
|
|
Ruše |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|