ML.DEČKI - 2003/2004 | MALA ODBOJKA | |||
FINALNI TURNIR |
||||||
Galeja Vega | : | SIP Šempeter I | 3:0 | (25:22, 26:24, 25:18) | ||
K.Varicon Žužemberk I | : | K.Varicon Žužemberk II | 2:1 | (25:23, 25:11, 12:25) | ||
SIP Šempeter I | : | K.Varicon Žužemberk II | 1:2 | (29:27, 20:25, 18:25) | ||
Galeja Vega | : | K.Varicon Žužemberk I | 1:2 | (25:18, 12:25, 25:20) | ||
K.Varicon Žužemberk I | : | SIP Šempeter I | 3:0 | (25:22, 25:14, 25:20) | ||
K.Varicon Žužemberk II | : | Galeja Vega | 1:2 | (15:25, 27:25, 14:25) | ||
KONČNA LESTVICA - FINALNI TURNIR | ||||||||
1. | Galeja Vega | 3 | 3:0 | 7:2 | 213:183 | 7 | ||
2. | K.Varicon Žužemberk I | 3 | 2:1 | 6:3 | 200:177 | 6 | ||
3. | K.Varicon Žužemberk II | 3 | 1:2 | 4:5 | 192:204 | 4 | ||
4. | SIP Šempeter I | 3 | 0:3 | 1:8 | 187:228 | 1 | ||
NADALJNE UVRSTITVE | ||||||||
5. | Šoštanj Topolšica I | 17. | Maribor Vileda | |||||
Salonit Anhcoco I | SIP Šempeter II | |||||||
7. | Mežica | Šoštanj Topolšica II | ||||||
OknaPetrovčič Logatec | Odb. šola Olimp | |||||||
9. | Partizan Fram | Prvačina II | ||||||
Dragomer Brezovica | Olimpija | |||||||
Brezovica | Astec Triglav | |||||||
LIP Bled | MOK Krka | |||||||
13. | Hoče | 25. | Pomurje Galex | |||||
Kamnik | Svit Terme Rogaška | |||||||
Prvačina I | LOK Črnuče | |||||||
Žirovnica | Salonit Anhovo II | |||||||
Vrhovci Brezovica | ||||||||
Termo Lubnik | ||||||||
Medo | ||||||||
ML.DEKLICE - 2003/2004 | MALA ODBOJKA | |||
FINALNI TURNIR |
||||||
Nova KBM Branik I | : | Ankaran Hrvatini | 1:2 | (26:24, 17:25, 17:25) | ||
Savinjska | : | Evi Vital I | 2:1 | (25:12, 22:25, 25:19) | ||
Ankaran Hrvatini | : | Evi Vital I | 1:2 | (25:15, 19:25, 21:25) | ||
Nova KBM Branik I | : | Savinjska | 1:2 | (28:26, 19:25, 18:25) | ||
Savinjska | : | Ankaran Hrvatini | 2:1 | (25:10, 11:25, 25:22) | ||
Evi Vital I | : | Nova KBM Branik I | 1:2 | (18:25, 25:09, 20:25) | ||
KONČNA LESTVICA - FINALNI TURNIR | ||||||||
1. | Savinjska | 3 | 3:0 | 6:3 | 209:178 | 6 | ||
2. | Ankaran Hrvatini | 3 | 1:2 | 4:5 | 196:186 | 4 | ||
3. | Evi Vital I | 3 | 1:2 | 4:5 | 184:196 | 4 | ||
4. | Nova KBM Branik I | 3 | 1:2 | 4:5 | 184:213 | 4 | ||
NADALJNE UVRSTITVE | ||||||||
5. | Kočevje | 33. | Evi Vital II | |||||
Prevalje I | Ljubljana-Šentvid II | |||||||
7. | Mladi Jesenice | Ljubljana-Šiška | ||||||
Nova KBM Branik II | Ljubljana-Tabor | |||||||
9. | Ljubljana-Krim | Odb.šola Olimp II | ||||||
Luka Koper I | Magro-MZG Grosuplje | |||||||
Benedikt II | TPV Novo mesto | |||||||
ŽOK Mislinja | Semič | |||||||
13. | Ljubljana-Šentvid I | Žirovnica | ||||||
Bled I | Bohinj | |||||||
Benedikt I | Bled III | |||||||
Mežica | Bled II | |||||||
17. | Evi Vital III | Bled IV | ||||||
Odb.šola Olimp | Interval "A" Izola | |||||||
Partizan Šk.Loka | Luka Koper II | |||||||
HIT Nova Gorica I | Piran | |||||||
Tabor | HIT Nova Gorica II | |||||||
Formis I | Solkan - Šempas | |||||||
Partizan Črna | HIT Nova Gorica III | |||||||
Zreče I | Galeja-Vega I | |||||||
25. | Kamnik | Formis II | ||||||
Črnomelj | Ženski odb.klub Ptuj | |||||||
Partizan Šk.Loka II | Galeja-Vega II | |||||||
Solkan | DŠR M.Sobota | |||||||
Nova KBM Branik III | Prevalje III | |||||||
ZM Ljutomer | Dravograd | |||||||
Prevalje II | Prebold | |||||||
Zreče II | Braslovče | |||||||