|
|
|
|
|
|
KONČNA LESTVICA - 2. DOL moški |
|
KONČNA LESTVICA - 2. DOL ženske |
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Prvačina |
20 |
20:0 |
60:8 |
1643:1201 |
57 |
|
1. |
Evi Vital |
22 |
20:2 |
63:16 |
1858:1407 |
58 |
|
|
2. |
Termo Lubnik |
20 |
16:4 |
54:18 |
1718:1389 |
50 |
|
2. |
Solkan |
22 |
18:4 |
58:21 |
1878:1554 |
52 |
|
|
3. |
SIP Šempeter |
20 |
15:5 |
48:31 |
1792:1626 |
42 |
|
3. |
Interval A Izola |
22 |
15:7 |
54:26 |
1863:1570 |
49 |
|
|
4. |
Kekooprema Žužemberk |
20 |
12:8 |
44:34 |
1752:1661 |
37 |
|
4. |
Mladi Jesenice |
22 |
17:5 |
54:29 |
1926:1709 |
47 |
|
|
5. |
TAB Mežica |
20 |
11:9 |
43:36 |
1756:1727 |
34 |
|
5. |
Savinjska Šempeter |
22 |
13:9 |
44:38 |
1750:1740 |
39 |
|
|
6. |
Astec Triglav |
20 |
10:10 |
41:40 |
1773:1767 |
30 |
|
6. |
Comet Zreče |
22 |
12:10 |
46:39 |
1802:1773 |
37 |
|
|
7. |
Brezovica |
20 |
8:12 |
36:45 |
1683:1819 |
24 |
|
7. |
Ljubljana II |
22 |
11:11 |
44:38 |
1806:1716 |
35 |
|
|
8. |
OknaPetrovčič Logatec |
20 |
7:13 |
31:47 |
1673:1718 |
22 |
|
8. |
Tabor |
22 |
9:13 |
34:46 |
1636:1762 |
26 |
|
|
9. |
Turbina |
20 |
6:14 |
28:49 |
1689:1789 |
18 |
|
9. |
ŽOK Mislinja |
22 |
7:15 |
34:48 |
1685:1757 |
23 |
|
|
10. |
Hoče |
20 |
3:17 |
21:54 |
1539:1711 |
10 |
|
10. |
Mežica |
22 |
8:14 |
35:52 |
1852:1919 |
22 |
|
|
11. |
Mislinja |
20 |
2:18 |
12:56 |
970:1580 |
6 |
|
11. |
Broline e-ŠS Kamnik |
22 |
2:20 |
11:60 |
1213:1697 |
8 |
|
|
ekipa Mislinje je izstopila iz tekmovanja 2. DOL |
|
12. |
Bled |
22 |
0:22 |
2:66 |
1039:1704 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mini liga - za obstanek v 2. DOL - moški |
|
mini liga - za obstanek v 2. DOL - ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
ŽOK Mislinja |
6 |
5:1 |
17:8 |
564:491 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Kočevje |
6 |
4:2 |
16:10 |
585:470 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Partizan Črna |
6 |
2:4 |
10:15 |
509:564 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Mežica |
6 |
1:5 |
7:17 |
425:558 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KONČNA LESTVICA - 3. DOL zahod - moški |
|
KONČNA LESTVICA - 3. DOL zahod - ženske |
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Telemach Žirovnica |
14 |
14:0 |
42:12 |
1263:1030 |
38 |
|
1. |
ŽOK Šentvid |
22 |
20:2 |
63:17 |
1917:1517 |
60 |
|
|
2. |
Salonit Anhovo II |
14 |
11:3 |
38:17 |
1277:1139 |
34 |
|
2. |
Kočevje |
22 |
19:3 |
60:18 |
1848:1451 |
55 |
|
|
3. |
LOK Črnuče |
14 |
8:6 |
31:23 |
1232:1140 |
26 |
|
3. |
ŽOK Partizan Šk.Loka |
22 |
18:4 |
57:24 |
1864:1563 |
50 |
|
|
4. |
Elmont OK Gorje |
14 |
8:6 |
27:21 |
10971010 |
24 |
|
4. |
Luka Koper mlade |
22 |
16:6 |
55:27 |
1873:1607 |
48 |
|
|
5. |
MOK Kočevje |
14 |
6:8 |
27:27 |
1195:1188 |
18 |
|
5. |
Magro-MZG Grosuplje |
22 |
15:7 |
49:27 |
1740:1454 |
46 |
|
|
6. |
VC Portorož |
14 |
4:10 |
18:33 |
945:1170 |
13 |
|
6. |
HIT Nova Gorica II |
22 |
11:11 |
48:36 |
1821:1630 |
39 |
|
|
7. |
TOM Mokronog |
14 |
4:10 |
17:33 |
1051:1175 |
12 |
|
7. |
Evi Vital II |
22 |
11:11 |
38:38 |
1676:1586 |
32 |
|
|
8. |
IskraMehanizmi Kropa |
14 |
1:13 |
5:39 |
807:1015 |
3 |
|
8. |
Pizzeria Morena |
22 |
9:13 |
36:46 |
1753:1825 |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Semič |
22 |
5:17 |
20:52 |
1352:1666 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Črnomelj |
22 |
4:18 |
18:56 |
1338:1718 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Krim |
22 |
4:18 |
17:56 |
1342:1708 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Piran |
22 |
0:22 |
2:66 |
896:1695 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KONČNA LESTVICA - 3. DOL vzhod - moški |
|
KONČNA LESTVICA - 3. DOL vzhod - ženske |
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Beltinci |
16 |
14:2 |
43:12 |
1319:1061 |
41 |
|
1. |
Dravograd |
22 |
21:1 |
63:9 |
1757:1157 |
62 |
|
|
2. |
Maribor Nigrad |
16 |
14:2 |
43:13 |
1329:1049 |
41 |
|
2. |
Partizan Črna |
22 |
19:3 |
59:14 |
1747:1329 |
56 |
|
|
3. |
LIP Poljčane |
16 |
11:5 |
36:17 |
1281:1050 |
34 |
|
3. |
Nova KBM Branik II |
22 |
19:3 |
58:17 |
1776:1409 |
55 |
|
|
4. |
Partizan Fram |
16 |
10:6 |
35:25 |
1387:1314 |
29 |
|
4. |
Čulum s.p.-Valšped |
22 |
14:8 |
50:24 |
1707:1310 |
44 |
|
|
5. |
Fužinar II Metal |
16 |
9:7 |
30:27 |
1254:1221 |
25 |
|
5. |
Kajuh Šoštanj |
22 |
14:8 |
47:30 |
1756:1587 |
44 |
|
|
6. |
Šoštanj Topolšica II |
16 |
6:10 |
27:34 |
1355:1382 |
19 |
|
6. |
Ruše |
22 |
13:9 |
43:38 |
1726:1703 |
37 |
|
|
7. |
Svit II |
16 |
5:11 |
19:36 |
1088:1250 |
15 |
|
7. |
Polak s.p. Prevalje |
22 |
9:13 |
32:40 |
1488:1500 |
28 |
|
|
8. |
Ljutomer |
16 |
2:14 |
14:42 |
1089:1308 |
8 |
|
8. |
Sonimex Radenci |
22 |
6:16 |
24:52 |
1426:1736 |
19 |
|
|
9. |
SICO Šempeter |
16 |
1:15 |
5:46 |
778:1245 |
4 |
|
9. |
Benedikt II |
22 |
5:17 |
20:52 |
1361:1680 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Braslovče |
22 |
5:17 |
22:56 |
1447:1793 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Prebold |
22 |
4:18 |
15:58 |
1226:1732 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
ŽOK Puconci |
22 |
3:19 |
17:60 |
1340:1821 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|